Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Bölgesel İncelme

Smileest ile #GülerekGüzelleşin

Lipoliz (bölgesel yağ eritme) bir kilo verme yöntemi değil vücut şekllendirme yöntemidir. Kilo vermenize rağmen kurtulamadığınız göbek, base, bacak içi kol, sırt ve hatta gıdı gibi alanlara kullanılabilir. Uygun hasta seçildiğinde liposuctiona yakın sonuçlar aldığından oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

Uygulamada soyadan elde edilen fosfatidil kolin, cafein, carnitin gibi yağ parçalayıcı maddeler yanında bazı doku canlandırıcı ve kan akışını artırıcı maddeler kullanılmaktadır. Problemin durumuna göre 2 şer hafta aralıklarla ortalama 2-8 seans olarak uygulanan bir tedavidir. 

Bölgesel incelmede kullandığımız bir diğer yöntem de sıcak lipoliz (fokuslu ultrason) tedavisidir.Bölgesel yağ olan alana uygulanan ultrasonik dalgalar sayesinde yağ dokusu erir cilt ve cilt altı doku sıkılaşır. 1er ay aralıklarla 1-2 seans olarak yapılan uygulamalar sırasında acı duyulmamakta; incelme yaklaşık 4-6 hafta sonrasında görülmektedir. Lipoliz ve sıcak lipolizin kombine uygulamalarında çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.