Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

İğnesiz Cilt Canlandırma TMC 3+

İğnesiz Cilt Canlandırma TMC 3+

İğneden korkan iğnesiz çözümler arayan hastalarımıza sunduğumuz yeni alternatif tedavi olan TMC aslında bir kimyasal peeling tedavisi olmakla beraber içeriğindeki yoğun antioksidan maddeler sayesinde cildi yenileyip yeniden yapılandırdığı için bu adı almıştır.

Etken maddeleri arasında bulunan TCA; klasik TCA uygulamalarından farklı olarak, cildin yüzeyinde rahatsız edici kabuklanma ve pullanma yapmadan ciltten ölü deriyi nazik bir şekilde uzaklaştırır.

MANDALIK ASİT; en üst cilt tabakasını cilt dokusunu iyileştirir. Ciltte, yenilenme ve nemlendirme sağlayan, yumuşatıcı, nemlendirici, beyazlatıcı ve anti bakteriyel bir etki yaratır.

İçerisindeki DMAE, C VITAMINİ, RESVERATROL ve LİPOİK ASİT ve ORGANİK SİLİCA gibi maddeler bizim yüz mezoterapisinde cilt canlandırma ve yenilemede kullandığımız maddelerdir.

Bağ dokuyu yapılandırır. Cilt yapısını korur, dengeler, fibroblastları uyarır, kollajen ve elastin sentezini artırır. Bu etken maddeler nedeniyle iğnesiz cilt canlandırma sistemi adını almıştır.

TMC3 3+ uygulaması sadece yüz ile sınırlı değildir; boyun, dekolte, eller, iç kollar ve baldırlarda da uygulanabilir. Zararsız özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle, en hassas bölgeler ve ciltlerde bile konforlu ve güvenli uygulama sağlar.

Cilt sıkılaştırma, gözeneklerin daraltılması, cilt renginin dengelenmesi ve leke tedavisi, akne ve izlerinin tedavisi en sık kullanım alanlarıdır.