Acıbadem Mh, Şeyh Galip Sk, Elysium Elit Konutları, B Blok D: 29 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul

Dr. Ayşegül Girgin Makaleler

Makalaler Bilgi Amaçlı Yazılmıştır. Bilgilerin Doğruluğu Kliniğimizi Bağlamamaktadır.
03
May

Genç ve dinamik bakışlar…

Yaşlanma belirtileri ve yapısal bozukluk nedeniyle ya da doğuştan meydana gelen göz kapağı sorunları kişinin yorgun bakışlara sahip olmasına neden oluyor. Özellikle sarkmalar ve düşüklükler gündelik hayatın kalitesini de etkileyecek kadar büyük psikolojik sorunlar teşkil edebiliyor. Göz kapaklarını iyileştirmek için ise çözüm yalnızca cerrahi işlemler olmuyor… Biz ise Smileest olarak plazma enerjisinden yardım alarak cilt üzerindeki doku, iz, leke vb. durumlardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Lezyonların buharlaştırılması işlemi olan plazma enerjisi tedavisiyle üst göz kapağında olduğu gibi, gözün alt kısmı da cerrahi müdahele olmadan düzeltilebiliyor. Gerekli görüldüğü durumlarda anestezik kremler ya da lokal anestezik maddeler ile konforlu bir uygulama yapılabiliyor.

Uygulamadan sonra…

Tedavi süreci çoğu uygulamada olduğu gibi kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor. Bu sebeple kimileri için birden fazla seans uygulamak gerekebiliyor. Eğer uygun görülürse, aynı alana işlemin 3 hafta sonrasında da tekrar bir uygulama yapılabiliyor.

Ameliyatsız göz estetiği sonrasında uygulama alanında geçici olarak birtakım renk değişiklikleri, ödem, kabarıklıklar ya da ufak kabuklanma oluşabiliyor. Ancak tüm bu reaksiyonların kalıcı olmadığını da hatırlatalım… Ödem birkaç gün içinde kaybolurken, diğer etkiler ise 7-20 gün arasında yavaş yavaş kendiliğinden gidiyor. Plazma enerjisi ile elde edilen gençleşmiş göz etrafı görüntüsünü ortalama 2-5 sena kadar devam ediyor.

Canlı bakışlara, genç bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak ameliyatsız göz kapağı estetiğiyle ilgili sorularınız için bize ulaşın!